تبلیغ کلیکی گوگل

تبلیغ در گوگل یکی از موثرترین و زودبازده ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است. با تبلیغات در صفحه اول گوگل می توانید کسب و کار خود را به میلیون ها نفر در فضای آنلاین نشان دهید. در تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز تنها زمانی که بر روی تبلیغ شما کلیک شود، هزینه پرداخت خواهید کرد. تبلیغات کلیکی گوگل یکی از پربازده ترین شیوه های تبلیغات اینترنتی است. تنها در صورتی که روی آگهی شما کلیک شود هزینه آن را پرداخت خواهید کرد.

 

اگر قصد دارید برای رسیدن به مخاطب خاص خود، تبلیغات کنید و برای این کار هزینه پرداخت کنید، باید بهترین مکان را برای خرج کردن در نظر بگیرید. آن مکان باید جایی باشد که بیش از ۲۴۶ میلیون کاربر هدف، ۳.۵ بیلیون تراکنش روزانه و ۷۰۰ درصد بازگشت سرمایه وجود داشته باشد. بهترین مکان با تمامی این ویژگی ها، فقط گوگل ادوردز است.

 

اهمیت تبلیغات در گوگل

تعداد بسیار زیادی از مشتریان شما در موتورهای جستجو مشغول به دنبال جواب سوال های خود هستند. بنا به آمار منتشر شده روزانه بیش از ۳٫۵ میلیارد جستجو در گوگل انجام می شود. بنابراین حضور در صفحه اول گوگل برابر است با، به دست آوردن مشتریان بیشتر. اگر در زمانی که کاربر که به کالا و یا خدمات شما نیاز دارد در دسترسش باشید احتمال فروش بیشتر می شود. تبلیغ از طریق گوگل این امکان را در اختیار شما قرار می دهد. در زمانی که کاربر کلمه کلیدی خاصی را جستجو می کند به شما دسترسی خواهد داشت. با سئوکنسول در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید و نرخ بازگشت سرمایه خود را افزایش دهید.

انجام تبلیغات کلیکی در گوگل

در صورتیکه از ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار خود استفاده کرده اید و نتیجه خوبی به دست نیاورده اید، پیشنهاد می کنیم حتما از تبلیغات کلیکی گوگل نیز استفاده کنید.

ما برای انجام تبلیغات کلیکی در گوگل راهکارهای مختلفی را برای شما در نظر گرفته ایم. این امکان را دارید که مدیریت کمپین تبلیغ در گوگل خود را کامل به ما بسپارید و همچنین این امکان را دارید که اکانت گوگل ادوردز را خودتان مدیریت کنید و ما تنها اکانت گوگل شما را شارژ کنیم.

هزینه تبلیغات در گوگل چقدر است؟

هزینه تبلیغات کلیکی گوگل کاملا بستگی به بودجه شما دارد. می توانید تبلیغات خود را حتی با ۲۰ دلار هم شروع کنید. برای اینکه به کارایی این ابزار تبلیغاتی اطمینان پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم در ابتدا با بودجه کمی کار خود را شروع کنید و بعد از مشاهده موفقیت آمیز بودن این روش، بودجه خود را افزایش دهید. تعرفه تبلیغات کلیکی گوگل همچنین با بهینه بودن کمپین تبلیغاتی، ارتباط مستقیم دارد. هر چه کیفیت کمپین شما بالاتر باشد هزینه کلیک های شما نیز کاهش می یابد. البته توجه داشته باشید در صورتی که بودجه در نظر گرفته شده برای شارژ اکانت گوگل ادوردز از حدی پایین تر باشد، موفقیتی به دست نخواهید آورد. در تبلیغات گوگلی تنها زمانی که فردی به محصولات و یا خدمات شما علاقه داشته باشید، بر روی آگهی شما کلیک می کند. پس نگران هزینه تبلیغات گوگلی نباشید.

 

سئوکنسول به جهت افزایش سود خود از دلار سیاه و یا کوپن های غیر قانونی برای شارژ اکانت ها استفاده نمی کند. بسیاری از شرکت های فعال در این حوزه از دلارهای سیاه و یا کوپن های غیر قانونی برای شارژ حساب استفاده می کنند. این شیوه در دراز مدت باعث بلاک شدن سایت مشتری در گوگل خواهد شد. به همین علت قیمت سئوکنسول کمی بالاتر از سایر رقبا است.

 

مزایای مدیریت کمپین های گوگل ادوردز سئو کنسول

دسترسی به اکانت گوگل ادز

۱٫ دسترسی مستقیم به اکانت

امکان دسترسی مستقیم به کنترل پنل اکانت گوگل ادز

تبلیغات زمان بندی شده

۲٫ تبلیغات زمان بندی شده

نمایش تبلیغات در زمان های مورد نظر مشتری

افزونه های تبلیغاتی

۳٫ افزونه های تبلیغاتی

استفاده از افزونه های تبلیغاتی مانند تبلیغ لینک در گوگل

۴٫ بهینه سازی کامل اکانت

مدیریت حرفه ای کلیک های هدفمند و کاهش هزینه ها

تبلیغ در گوگل چگونه است؟

برای تبلیغ در گوگل ابتدا باید کارهای ثبت نام در گوگل ادوردز را انجام دهید تا این امکان ثبت انواع تبلیغات مانند تبلیغ در گوگل پلی ، تبلیغات در گوگل مپ ، تبلیغ لینک در گوگل و سایر انواع آگهی را داشته باشید. بعد از ثبت نام در این سیستم، باید نسبت به ایجاد کمپین ها، گروه های تبلیغات و در نهایت آگهی ها اقدام کنید. البته مهمترین نکته داشتن حساب بانکی جهت پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل است و این بزرگترین مشکل در انجام تبلیغات برای ایرانیان می باشد. سئوکنسول امکان شارژ مستقیم حساب گوگل ادوردز شما را دارد.