دوره آموزش شرکتی

دوره های آموزش شرکتی برای هر شرکت و سازمانی که قصد رشد و توسعه دارد لازم و ضروری است. مهمترین دارایی هر شرکت و سازمانی نیروی انسانی آن است. بر اساس تحقیقات انجام شده، مشخص شده است آموزش کارکنان، تاثیر زیادی روی ارتقاء کیفیت خدمات/محصولات سازمان دارد. همچنین کارکنان آموزش دیده سودآوری مجموعه ها را افزایش می دهند.

از سوی دیگر باتوجه به اینکه اکثر کسب و کارها در فضای مجازی در حال فعالیت هستند و هر روز هم به تعداد کسب و کارهای فعال در فضای مجازی و اینترنت افزوده می شود، داشتن تیمی متخصص برای هر شرکتی اجباری شده است. به همین جهت مجموعه سئو کنسول دوره های کوتاه مدت و کاملا کاربردی دیجیتال مارکتینگ را برای شرکت ها و سازمانها تهیه کرده است.

برای هماهنگی جهت برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی با شماره ۸۶۰۸۰۳۸۸ – ۰۲۱ تماس بگیرید

دوره های دیجیتال مارکتینگ شرکتی و سازمانی

  1. سئو سایت
  2. تولید محتوا و سئو سازی محتوا
  3. طراحی سایت با وردپرس
  4. آمدیریت و راهبری سایت
  5. بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ)
  6. تبلیغ در گوگل (تبلیغات گوگلی)
دوره آموزش شرکتی

در صورتی که برای گسترش کسب و کارتان با مشکل موجه هستید و نیاز به مشاوره دارید می توانید از خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ سئوکنسول استفاده کنید ۸۶۰۸۰۳۸۸-۰۲۱

دوره های آموزشی شرکتی کاربردی و کوتاه مدت

بهترین روش آموزش شرکتی و سازمانی، دورهای آموزشی کاربردی کوتاه مدت است. در این شیوه، آموزش های لازم بصورت کاملا تخصصی و مرتبط با حوزه فعالیت و در مدت زمان کوتاهی آموزش داده می شود. از مهمترین ویژگی های این دوره ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. ارتقاء سطح کیفی خدمات
  2. افزایش فروش و سودآوری شرکت
  3. ایجاد انگیزه در پرسنل و افزایش رضایت شغلی
  4. هماهنگ سازی دانش و توانایی نیروی انسانی با تغییرات جدید
دوره های آموزشی شرکتی

برگزاری کلاس آموزشی برای سازمان ها و شرکت ها

مجموعه سئوکنسول این آمادگی را دارد تا دوره های دیجیتال مارکتینگ و سئو را بصورت کاملا کاربردی برای شرکت ها و سازمان ها برگزار کند. دانش سئو و تبلیغات اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) برای پیشبرد اهداف فروش کاملا لازم و ضروری است. با تهیه دوره های آموزش سئو و دوره های آموزش دیجیتال مارکتینگ برای پرسنل خود، تیمی کاملا حرفه ای و آموزش دیده خواهید داشت.

به شما کمک خواهیم کرد تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید و به درآمدزایی برسانید