سفارش پروژه سئو

سفارش پروژه سئو جزو تصمیم هایی می باشد که آینده کسب و کار شما را در فضای اینترنت تضمین می کند. ما در مجموعه سئوکنسول با تکیه بر دانش و تجربه در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهیم. سئوکنسول تنها از روش سئوی کلاه سفید (White Hat SEO) برای انجام پروژه های بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده می کند.

با سپردن پروژه سئو خود به مجموعه سئوکنسول علاوه بر افزایش سئو سایت خود با کلمات کلیدی مورد نظر هم در صفحه اول و در جایگاه های بالای صفحه قرار خواهید داشت.

در تمامی مراحل اجرای سئو (سئوی داخلی، سئوی خارجی، سئوی تکنیکال) تمام تلاش بر این است تا پیروی از قوانین و الگوریتم های گوگل علاوه بر افزایش رتبه سایت، ترافیک ورودی ارگانیک سایت را نیز افزایش دهیم. سفارش و اجرای پروژه سئو در کنار سایر فعالیت های دیجیتال مارکتینگ باعث افزایش ترافیک سایت و در نتیجه افزایش درآمد و سودآوری خواهد شد.

سفارش پروژه سئو

سئو سایت تضمینی، صفحه اول گوگل را تضمین می کنیم

سفارش پروژه سئو

سفارش پروژه سئو سازی

خدماتی که در هر پروژه سئو ارائه می شود بر مبنای نیاز و سایت کارفرما متفاوت می باشد. بنابراین نمی توان موارد سفارش پروژه سئو یک سایت را برای سایت دیگر نیز استفاده کرد. البته تنها وجه مشترک تمام پروژه های ما سئو سایت تضمینی است.

به صورت کلی برخی خدمات سئو سایت قابل ارائه ما به شرح زیر است:

۱٫ معرفی و ثبت سایت در موتورهای جستجو

۲٫ بهینه سازی سئوی داخلی

۳٫ بهینه سازی سئوی خارجی

۴٫ انجام تنظیمات حرفه ای سئو

۵٫ اجرای سئوی سایت بر اساس الگوریتم های گوگل

۶٫ انتخاب کلمات کلیدی مناسب

سفارش پروژه سئو

۷٫ طراحی استراتژی سئو

۸٫ تحلیل و آنالیز رقبا

۹٫ رفع خطاهای مهم سایت براساس استاندارد W3C

۱۰٫ بهینه سازی سرعت سایت

۱۱٫ بهینه سازی قالب سایت

۱۲٫ بهینه سازی معماری سایت

سئوی ارزان و سئوی رایگان

هیچ چیز رایگانی به علت نیست. با توجه به نقش مهمی که سئو در موفقیت وب سایت ها دارد و در واقع موفقیت کسب و کارها را رقم می زند هیچ وقت به دنبال سفارش پروژه سئو رایگان نباشید.

برمبنای استراتژی های سئو و با توجه به اینکه پروژه های بهینه سازی موتورهای جستجو نیاز به مدت زمان زیادی دارند امکان ارائه و اجرای سئو رایگان برای هیچ شرکتی میسر نیست. از سوی دیگر کسی که به دنبال سفارش سئو بصورت رایگان است، در واقع برای کسب و کار خود اهمیتی قائل نیست، ما نیز برای این دسته از اشخاص سرویسی نداریم.

اگر درخواست سئوی رایگان دارید، لطفا با ما تماس نگیرید

بازگشت سرمایه سئو سایت

در دنیای دیجیتال مارکتینگ، سئو سایت بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را دارد، بنابراین به هزینه ای که بر روی سئو وب سایت خود انجام می دهید به چشم هزینه نگاه نکنید. پروژه سئو سازی سایت خود را به عنوان یک سرمایه گذاری عالی در نظر بگیرید.ش

میزان سرمایه گذاری شما = قیمت پروژه سئو

از جمله مواردی که در هنگام سفارش پروژه سئو باید در نظر داشته باشید این است که سئو وب سایت هیچ وقت تمام نمی شود. تا زمانی که وب سایت شما در حال کار است باید کارهای بهینه سازی موتورهای جستجو را نیز انجام دهید. نکته مهم بعدی، بعد از به نتیجه رسیدن پروژه سئو، در صورتی که فعالیت های خود روی سایت را کاهش دهید و یا آنها را متوقف کنید مطمئن باشید که در مدت کوتاهی جایگاه خود را در صفحه نتایج موتورهای جستجو از دست خواهید داد.

تنها و تنها موتور جستجوی گوگل است جایگاه و رتبه سایت ها را در صفحه نتایج جستجو مشخص می کند، بنابراین فریب افراد و شرکت هایی که قول رتبه اول گوگل می دهند را نخورید. علی الخصوص با توجه به آپدیت های جدید گوگل که در آن تجربه کاربری بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

رتبه اول گوگل را تضمین نمی کنیم ولی صفحه اول گوگل را تضمین می کنیم