وب سایت خود را به سرعت و با قیمت مناسب راه اندازی کنید

وب سایت آماده یکی از سریع ترین روش ها برای راه اندازی وب سایت هر کسب و کاری است. مجموعه سئوکنسول بهترین وب سایت های شرکتی و فروشگاهی را برای شما فراهم آورده است تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای بسیار مناسب کسب و  کار خود را در دنیای اینترنت راه اندازی کنید.

مراقب جیب شما هستیم (شرایط پرداخت آسان و ویژه)
وب سایت آماده

چگونه وب سایت آماده خود را در ۲۴ ساعت تهیه کنیم؟

۳ گام ساده برای تحویل وب سایت آماده شرکتی و فروشگاهی

ویژگی های وب سایت های آماده سئوکنسول

سایت فروشگاه اینترنتی آماده

با استفاده از فروشگاه آنلاین فروش خود را افزایش دهید

با داشتن یک سایت فروشگاهی حرفه ای می توان در دنیای تجارت آنلاین به موفقیت های زیادی دست پیدا کرد. اگر به فکر راه اندازی یک فروشگاه آنلاین هستید وب سایت های آماده فروشگاهی سئوکنسول بهترین انتخاب خواهد بود. علاوه بر اینکه هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی آماده بسیار پایین است در تمامی مراحل کنار شما خواهیم بود. با سایت فروشگاهی آماده به سرعت کسب و کار آنلاین خود را شروع کنید

سایت فروشگاهی آماده

سایت خبری آماده

با استفاده از سایت های خبری وردپرسی آماده بهترین و حرفه ای ترین سایت های خبری و وبلاگی را راه اندازی کنید

با راه اندازی سایت آماده خبری خود در کوتاه ترین زمان می توانید وب سایت وبلاگی حرفه ای داشته باشید که مستقیما مطالب خود را در آن منتشر کنید. به آسانی مطالب خود را به روز رسانی کنید و از طریق جذب تبلیغات درآمد خوبی داشته باشید

ساخت سایت ساده و آسان

راه اندازی وب سایت هیچ وقت به این سادگی نبوده است

هدف ما ساده سازی فرآیند ساخت وب سایت است. در استفاده از سیستم سئوکنسول نیازی نیست هیچ دانش فنی و یا برنامه نویسی داشته باشید. تنها کافی است سایت خود را از بین قالب های آماده انتخاب کنید و سفارشی سازی های مورد نظر خود را در آن اعمال کنید

سوالات متداول

سوالات متداول پرسیده شده در مورد راه اندازی سایت های آماده وردپرسی
سایت آماده چیست ؟

سایت آماده یک بسته و نسخه یک سایت شرکتی و فروشگاهی است که می تواند تمام نیازهای شما را در سریعترین زمان برطرف کند. با خرید سایت آماده سئوکنسول سرویس هایی مانند میزبانی یکساله، SSL و ایمیل رایگان دریافت کنید.

آیا دسترسی کامل به وب سایت دارم؟

بله. اطلاعات ورود به کنترل پنل سایت با سطح دسترسی مدیرکل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین اطلاعات هاست نیز برای شما ارسال خواهد شد. با این دسترسی ها به راحتی می توانید سایت خود را مدیریت کنید.

آیا می توانم پلن خود را ارتقاء دهم و خدمات جدیدی به سایت اضافه کنم؟

بله. هر زمانی که نیاز به دریافت خدمات اضافه تر داشته باشید می توانید با تیم پشتیبانی تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. در سریع ترین زمان ممکن درخواست خدمات شما وارد جریان خواهد شد.

چه مدت طول می کشد تا سایت تحویل داده شود؟

بعد از ثبت دامین حدود ۲۴ ساعت زمان مورد نیاز است تا سایت وردپرسی آماده خود را تحویل بگیرید. البته باید به این نکته دقت بفرمایید که دامین های ir. بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت زمان نیاز دارند تا ثبت و قابل پیکربندی باشند که این زمان به زمان تحویل سایت اضافه خواهد شد.

چه هاستی برای سایت ها تهیه می شود؟

تمامی سایت ها بر روی معتبرترین و بهترین شرکت های هاستینگ ایران میزبانی می شوند. ما از هاست های مدیریت شده استفاده می کنیم تا علاوه بر سازگاری با سیستم مدیریت محتوای وردپرس، پشتیبانی خوبی نیز داشته باشند.

آیا هاست و سایت دارای پشتیبانی است؟

بله. به علت معتبر بودن شرکت هاستینگ پشتیبانی بسیار خوبی بر روی سایت انجام می شود. همچنین خود سایت های آماده نیز دارای خدمات پشتیبانی می باشد.