۷ راهکار افزایش ترافیک فِیک سایت

خیلی برایم جالب بود که کلماتی مثل افزایش ترافیک سایت رایگان یا نرم افزار افزایش بازدید سایت و… در گوگل جستجوی بسیار بالایی دارند. با اینکه هیچ علاقه ای به استفاده از این راهکارها در وب سایت ندارم، در این مقاله میخواهم پراستفاده ترین تکنیک ها برای افزایش ترافیک فِیک سایت را به شما معرفی کنم. دقت کنید که این مقاله صرفا جنبه آموزشی دارد و من هیچ کدام از این راهکارهای گفته شده در پایین را تایید نمیکنم.

ارسال ترافیک به سایت

ارسال ترافیک به سایت

در همین ابتدا، اکیدا توصیه میکنم تا قبل از مطالعه کامل مقاله، به سراغ راهکارهایی که در ادامه میگویم نروید. ممکن است افزایش ترافیک سایت با هر کدام از این راهکارها در وب سایتتان باعث ایجاد مشکلات مختلفی شود. بنابراین تا انتهای مطلب را مطالعه کرده و حتی اگر سوالی در مورد مفاهیم مقاله داشتید، آن را در بخش نظرات مطرح کنید تا جوابش را برایتان بنویسم. خب؛ سراغ اولین راهکار برویم:

۱_ نرم افزار ربات افزایش بازدید سایت Diabolic Traffic Bot

Diabolic Traffic Bot یکی از ربات های معروف برای افزایش ترافیک سایت است که توسط وبمستران استفاده میشود. طبق توضیحاتی که در مورد این ربات خواندم؛ میتوان از آن برای افزایش بازدید در جهت کاهش رتبه الکسا، افزایش بازدید ویدیو یوتیوب برای بهبود رتبه و… استفاده کرد. از جمله مشخصات دیگر این ربات عبارتند از:

 • افزایش ترافیک نامحدود برای چندین url مختلف،
 • انتخاب آزادانه پروکسی برای کشورهای مختلف،
 • رفتار تصادفی و مشابه رفتار انسانی،
 • و…

از جمله کاربردهای این ربات افزایش بازدید سایت اینها هستند:

 • بالا بردن بازدید سایت،
 • بالا بردن مشاهده و ویو،
 • افزایش نرخ دانلودها،
 • افزایش نرخ رای ها،
 • بهبود رتبه الکسا،
 • و…

برای استفاده از آن هم باید بعد از دانلودش، از یک لیست پروکسی استفاده کنید تا ربات های موتور جستجوی گوگل یا هر وب سایت دیگری، به IP بازدیدکنندگان شک نکنند.

۲_ برنامه ارسال بازدید ترافیک یار

برنامه ارسال بازدید

یکی دیگر از راهکارهای افزایش بازدید غیرواقعی سایت، استفاده از برنامه ارسال بازدید ترافیک یار است. طبق توضیحاتی که در وب سایت این برنامه نوشته شده: ترافیک یار یک برنامه قوی و همه فن حریف برای بهبود و افزایش بازدید در سایت است. شما میتوانید به کمک این برنامه ورودی سایتتان را از چندین روش مختلف افزایش دهید. از جمله:

افزایش ورودی دایرکت: این یعنی میتوانید ربات ها طوری تنظیم کنید که به صورت مستقیم آدرس سایت یا یک صفحه از آن را در گوگل وارد کرده و وارد آن شوند. اگر بازدید های این ربات افزایش بازدید سایت به شکل واقعی صورت بگیرد، شاید بتواند برای سئو سایت فوایدی داشته باشد. (افزایش بازدید دایرکت سایت یکی از نشانه های اعتبار وب سایت نزد مخاطبان است که باعث بهبود رتبه سئو آن میشود.)

افزایش ورودی از طرف گوگل: اگر مقاله نرخ پرش در فرین آکادمی را مطالعه کرده باشید میدانید که گوگل برای کاهش یا افزایش رتبه یک سایت، به رفتار کاربران در آن نگاه میکند.؛ این که کاربر در نتایج روی کدام سایت کلیک بیشتری میکند، در زمان ورود چه رفتاری نشان داده و چه مدت زمانی را در آن صرف میکند، سنجه های خوبی برای بررسی اعتبار و کیفیت سایت از طرف گوگل است.

طبق توضیحات؛ ترافیک یار این اجازه را به شما میدهد که به شکل طبیعی ترافیک سایت از گوگل را افزایش داده و روی کلمات کلیدی مختلف رتبه خود را بالا ببرید.

over optimization چیست؟ 9 روش خطرناک بهینه سازی بیش از حد سایت
>>

افزایش بازدید ریفرال و سوشیال: در دوره ۵۰ ساعته سئو به یکی از تکنیک های پیشرفته سئو خارجی اشاره کردیم. آن تکنیک این بود که اگر لینک های خارجی وب سایت شما از طرف کاربران کلیک زیادی داشته باشند، گوگل به آنها قدرت زیادی میدهد. طبق توضیحات نوشته شده در سایت ترافیک یار، شما میتوانید با این ربات تعداد بازدید و کلیک لینک های خارج وب سایت خودتان از جمله رپورتاژ، لینک های درون شبکه های اجتماعی و… را هم افزایش دهید.

در آخر برای استفاده از ترافیک یار باید این ربات را خریدار کنید. هزینه ای که امروز برای خرید ربات افزایش بازدید ترافیک یار ثبت شده ۵۰۰ هزار تومان است. پیشنهاد میکنم قبل از اقدام به خرید این ربات، تا انتهای مقاله همراه من باشید.

 

۳_ افزایش بازدید سایت رایگان به روش تبادل ترافیک

یک روش برای افزایش بازدید سایت رایگان، تبادل ترافیک است! احتمالا در سایت های سطح وب، برنامه ها و اپلیکیشن هایی را مشاهده کرده اید که در آن بعد از ورود به اکانت اینستاگرام خودتان، میتوانید اکانت های دیگر را فالو کرده و پست هایشان را لایک کنید و به این صورت سکه به دست بیاورید. در ادامه هم از این سکه ها برای افزایش تعداد دنبال کنندگان اکانت خودتان استفاده کرده و لایک پست ها را افزایش دهید.

روش تبادل ترافیک هم دقیقا به همین شکل کار میکند. به این صورت که باید در آن وارد وب سایت های مخصوصی شده و اقدام به بازدید از سایت هایی که برای شما نمایش داده میشود، کنید. در ادامه میتوانید با دریافت امتیاز، سفارش ثبت بازدید ثبت کنید تا دیگر کاربران سراغ وب سایتتان آمده و باعث افزایش رایگان ترافیک آن شوند. از جمله سایت های معتبر تبادل ترافیک عبارتند از:

Hitleap: طبق اطلاعاتی که به دست آوردم، هیت لیت یکی از معتبرترین وب سایت های تبادل ترافیک است که قابلیت های مختلف و متفاوتی را در اختیار مخاطبان قرار میدهد. در سطوح بالا شما میتوانید تعیین کنید که بازدیدکنندگان وب سایتتان از کدام کشورها باشند یا اینکه چه مدت زمانی را در سایتتان بگذرانند و…

Otohits: این هم مثل وب سایت قبلی به شما اجازه میدهد که زمان ماندگاری کاربران، کشور آنها و… را تعیین کرده و به این صورت بازدیدهای باکیفیت تری به سایتتان ارسال کنید. طبق اطلاعات نوشته شده در خود سایت، این سایت برای کارکرد بهتر، اپلیکیشن اختصاصی اش را هم در اختیار شما قرار میدهد.

Websundic: این ابزار آنلاین رایگان علاوه بر جزئیات مختلف، به شما این امکان را میدهد که سیستم دریافت امتیاز آن را روی حالت خودکار قرار داده و به این صورت بدون نیاز به کلیک کردن، سایت های مختلف را بازدید کرده و امتیاز بگیرید.

traffiset: ترافسایت یک وب سایت ایرانی است که به کمک آن میتوانید از طریق دریافت امتیاز، بازدید وب سایت خودتان را افزایش دهید. من اطلاعات دقیقی در مورد کیفیت و اعتبار این وب سایت ندارم.

۴_ نرم افزار افزایش بازدید سایت

نرم افزار افزایش بازدید سایت

جمله بالا، نام یک نرم افزار افزایش بازدید سایت ایرانی است ._.

سایت softwarevisit (به معنای نرم افزار بازدید) ارائه دهنده یک نرم افزار افزایش بازدید است که قابلیت های مختلفی در اختیار شما قرار میدهد. از جمله مزایای استفاده از آن (طبق توضیحات سایت) عبارتند از:

 • کاهش رتبه الکسا،
 • بهبود رتبه سئو،
 • مشاهده آمار در ابزارهای آنالیز،
 • و…
نصب افزونه در وردپرس
>>

شما میتوانید پس از دانلود برنامه، جزئیات مختلفی را برای بازدیدهای ارسالی آن در نظر بگیرید. از جمله اینکه تعیین کنید کاربران بعد از ورود چه صفحاتی از سایت شما را باز کنند، از کدام لینک ها وارد سایت شوند، از چه منطقه جغرافیایی باشند، در چه ساعتی وارد سایت شوند، همینطور میتوانید انتخاب کنید که کاربران از طریق موبایل به سایتتان سر بزنند یا از طریق رایانه و…

۵_ دریافت ترافیک سایت رایگان به کمک اپلیکیشن موبایل

در میان جستجوهایی که برای پیدا کردن ربات های افزایش بازدید سایت داشتم، سری هم به وب سایت کافه بازار زدم. در این سایت چند اپلیکیشن مختلف برای افزایش بازدید غیرواقعی سایت وجود دارد که در ادامه ۲ تای آنها را به شما معرفی میکنم:

اپلیکیشن ادبین: طبق توضیحات سازنده این اپلیکیشن، شما میتوانید به کمک ادبین، آمار بازدید وب سایت خودتان را افزایش دهید. همینطور این برنامه برای افزایش بازدید اپلیکیشن های داخلی مثل پیامرسان ها، اپلیکیشن های فروش لوازم دست دوم و حتی پروفایل اینستاگرام هم کاربرد دارد. ادبین در اصل یک راهکار افزایش بازدید سایت رایگان است که میتوانید در آن با بازدید سایت های دیگر و… امتیاز خودتان را افزایش داده و در مقابل برای وب سایت خودتان بازدید ثبت کنید.

توربوسایت: توربو سایت هم یک اپلیکیشن افزایش بازدید سایت است. با توجه به اینکه در صفحه این اپلیکیشن توضیحات کمی نوشته شده، میتوان گفت که اعتماد کردن به آن شاید کمی سخت نباشد. در هر حال از جمله قابلیت های آن میتوان به افزایش بازدید آن هم به صورت خودکار اشاره کرد!

۶_ بازدید گیر وبلاگ

بازدید گیر وبلاگ

exchange24 یک ابزار رایگان است که خود را به عنوان بازدیدگیر وبلاگ معرفی میکند اما موضوع اینجاست که هیچ اطلاعات خاصی در مورد نحوه کار و… به مخاطبان ارائه نداده.

یعنی من به عنوان یک مخاطب با مطالعه توضیحات این سایت نتوانستم دقیقا متوجه شوم که قرار است به چه صورت و با چه پشتوانه ای برای وبلاگ سایت من بازدید کسب کند! البته شاید اگر از آن استفاده کرده یا در سایتش ثبت نام کنید، اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. من با توجه به اینکه علاقه ای به استفاده از این سیستم نداشتم، برای کسب اطلاعات بیشتر هم اقدام نکردم.

۷_ خرید ترافیک رباتی سایت از انجام میدم

احتمالا با وب سایت انجام میدم آشنا هستید. این یک سایت برای پروژه های آزادکاری و فریلنسینگ است که در آن کاربران مختلف دانش و مهارت خودشان را در معرض فروش قرار میدهند.

شما میتوانید برای افزایش ترافیک سایت به صورت غیرواقعی، به دسته بندی افزایش ترافیک در سایت انجام میدم در این لینک مراجعه کرده و پروژه های مختلفی که کاربران برای انجام این فعالیت ثبت کرده اند را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که انجام میدم وب سایت معتبری است اما همه کاربران آن الزاما خدمات خوبی ارائه نمیکنند. پس قبل از سفارش، نظرات قبلی مخاطبان را مطالعه کرده و در انتخاب فرد مورد نظر دقت زیادی داشته باشید.

مراقب گوگل باشید…

گوگل

خب، تا اینجای مقاله در حدود ۷ راهکار مختلف برای افزایش ترافیک سایت، از ربات افزایش ترافیک تا وب سایت های ارسال بازدید رایگان و… را به شما معرفی کردم. قبل از اینکه به سراغ کلام آخر در مقاله برویم، بهتر است ۲ نکته مهم را به شما یاد آوری کنم. نکته اول:

آموزش ایجاد برگه جدید در وردپرس
>>

مراقب گوگل باشید! تا چند سال پیش، کمک گرفتن از ربات ها برای افزایش بازدید سایت یکی از تکنیک های سئو کلاه سیاه بود که اتفاقا گوگل در فهم آن مشکل داشت و به کمکش میتوانستید سئو سایتتان را بهبود دهید. اما امروز شرایط فرق کرده و این موتور جستجو به راحتی راهکار مقابله با این مشکل را پیدا کرده. به عنوان مثال یکی از راهکارها که در دوره سئو ۵۰ ساعته هم به آن اشاره کردم این است که:

گوگل آمار بازدید وب سایت شما با جستجوهای مربوط به روزهای قبل را مقایسه میکند. این یعنی اگر کلمه کلیدی سایت شما در ماه بین ۱ تا ۲ هزار جستجو داشته باشد، این که شما به کمک ربات ها در یک روز صرفا ۵۰۰ بازدید را از طریق همان کلمه به سایتتان هدایت کنید، باعث میشود گوگل کمی به فعالیتتان مشکوک شود. بنابراین قبل از اجرای این تکنیک ها، اطلاعات بیشتری در موردشان کسب کنید. در غیر اینصورت باید منتظر جریمه گوگل باشید.

و اما نکته دوم: مراقب باشید سیستم ارسال ترافیک رایگان یا غیر رایگانی که استفاده میکنید، صرفا از یک ip برای افزایش بازدید سایتتان استفاده نکند. این یعنی به جای اینکه ۱۰۰ ربات یا کاربر مختلف با ۱۰۰ ip مختلف را به سایتتان بفرستد، یک ربات و یک ip را ۱۰۰ بار به سمت وب سایتتان هدایت کند. این موضوع تاثیر خوبی روی سئو سایتتان ندارد.

کلام آخر

در یکی از جلسات دوره ۵۰ ساعته سئو هم به این موضوع اشاره کردم که: استفاده از ترافیک های فِیک و غیرواقعی هنوز هم بین سئوکارهای کلاه سیاه رواج دارد. اما حتی این سئوکارها با چندین سال تجربه، به شدت در استفاده از آنها احتیاط میکنند؛ چون گوگل نسبت به این تکنیک سئو کلاه سیاه حساسیت زیادی دارد. پس به هیچ عنوان بدون داشتن اطلاعات قبلی و تجربه مناسب، از آنها استفاده نکنید.

اگر سوالی در مورد مطالب این مقاله و مفاهیم مرتبط دارید، آن را در بخش نظرات مطرح کنید. با آرزوی موفقیت.

برخی از سوالات رایج

ارسال ترافیک وب سایت با چه برنامه هایی امکانپذیر است ؟

ترافیک وب سایت را می توان با موارد زیر داشت:

نرم افزار ربات افزایش بازدید سایت Diabolic Traffic Bot

 برنامه ارسال بازدید ترافیک یار

به کمک برنامه ترافیک یار چگونه می توان ترافیک سایت را افزایش داد ؟

شما میتوانید به کمک این برنامه ورودی سایتتان را از چندین روش مختلف افزایش دهید:

افزایش ورودی دایرکت

افزایش ورودی از طرف گوگل

افزایش بازدید ریفرال و سوشیال

افزایش بازدید سایت رایگان به روش تبادل ترافیک به چه صورت است ؟

به این صورت است که باید در آن وارد وب سایت های مخصوصی شده و اقدام به بازدید از سایت هایی که برای شما نمایش داده میشود، کنید. در ادامه میتوانید با دریافت امتیاز، سفارش ثبت بازدید ثبت کنید تا دیگر کاربران سراغ وب سایتتان آمده و باعث افزایش رایگان ترافیک آن شوند.

 


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *