سرویس اجرای پروژه طراحی سایت در اختیار این سایت قرار گرفته است

  • خدمت ارائه شده: انجام پروژه طراحی سایت
  • وضعیت پروژه: پایان یافته
  • مدت پروژه: شش ماه
  • هدف پروژه: طراحی سایت
سایت دنتال کالا
سئوی سایت دنتال کالا

درباره سایت دنتال کالا: شرکت سلامت نسل پارسیان ( دنتال کالا ) از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه واردات محصولات دندانپزشکی و دستگاههای مربوطه  آغاز کرده است . به وضوح روشن است که شناخت ابزار و دستگاه های تخصصی نیازمند تجربه و تخصص لازم در آن رشته است .

متاسفانه واردات بسیاری از محصولات توسط افراد نا آشنا و غیر متخصص صورت می گیرد که تخصصی در مورد دستگاه های مورد نظر ندارند و از آن ها استفاده نکرده اند، خوشبختانه در مورد شرکت سلامت نسل پارسیان موضوع متفاوت است . چرا که تمامی مدیران شرکت، دندانپزشکان با سابقه هستند و با علم کافی به شناسایی محصولات پرداخته و بهترین محصولات را انتخاب کرده اند.

آموزش استفاده از محصولات پزشکی به دلیل حساسیت موضوع و در ارتباط بودن با سلامت انسان رکن مهمی را ایفا می کند. به دلیل این که مدیران شرکت دندانپزشک هستند ارزش زیادی را برای آموزش محصولات قایل بوده و کلاس های آموزشی نیز برای نحوه کار با محصولات تخصصی برای علاقه مندان برگزار می گردد.

به دلیل وقت بسیار محدود و ارزشمند دندانپزشکان کیفیت کالا و خدمات پس از فروش مناسب امر مهمی در خرید تجهیزات پزشکی محسوب می شود . به خصوص در مواردی که وسیله ی مورد نظر از لوازم ضروری و مورد استفاده ی روزانه ی دندانپزشک میباشد ارائه ی دستگاه جایگزین در طول مدت تعمیر نیز اهمیت پیدا میکند .بنابراین با توجه به اهمیت زیاد خدمات پس از فروش، این بخش در دستور کار اول شرکت قرار دارد و توجه ویژه ای به آن شده است.

شرح مختصر پروژه:

این سایت یک سایت جدید بود که در ابتدا اقدامات لازم جهت طراحی سایت انجام شد. سپس به سئوی این سایت پرداخته شد.